Oferta pracy

Kierownik Sekcji Kadr i Płac

Eurocash S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa Eurocash:
to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
KIEROWNIK SEKCJI KADR I PŁAC

ZADANIA, kTÓRE NA CIEBIE CZekAJĄ:

  • Kierowanie zespołem pracowników.
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla powierzonego obszaru kadrowego.
  • Naliczanie wynagrodzeń.
  • Prowadzenie zgłoszeń i rozliczeń, a także korespondencji z ZUS, US, GUS, PPK.
  • Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym.
  • Nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy.
  • Rozliczanie czasu pracy w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy z zespołem
    5-6-osobowym.
  • Wyzwania pracy z ludźmi nie są Ci obce, w szczególności
    zarządzanie przez dawanie przykładu.
  • Zauważasz szerszą perspektywę i wpływ działań kadrowo-płacowych
    na organizację i jej otoczenie.
  • Bardzo dobrze znasz zasady naliczania wynagrodzeń, przepisy podatkowe,
    składkowe oraz prawo pracy.
  • Jesteś ekspertką/ekspertem w obsłudze programu Płatnik.
  • Poruszasz się biegle w MS Excel (coś więcej niż tabele przestawne, funkcja wyszukaj pionowo).
  • Posiadasz kierunkowe wykształcenie wyższe.
  • Jesteś otwarty/a na udział w projektach wdrożeniowych z zakresu kadr i płac.
  • Znasz system kadrowo-płacowy SAP (dodatkowy atut).
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację pisaną.

Co dla Ciebie mamy?

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG.
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach biznesowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez „Aplikuj”!

Ogłoszenie archiwalne