Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sekcji - Lakiernia

Ficomirrors PolskaO firmie

Ficomirrors Polska

Koksownicza 30

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów produkcyjnych z zachowaniem wymagań bezpieczeństwa pracy i jakości,

  • nadzór i zarządzanie procesem produkcyjnym (planowanie produkcji, monitorowanie procesów, optymalizacja i podnoszenie efektywności),

  • nadzór i zarzadzanie podległym zespołem ok. 120 osób (zatrudnianie, ocena, rozwój pracowników),

  • optymalizację produkcji pod kątem jakości, wydajności oraz kontroli kosztów,

  • zarządzanie budżetem sekcji,

  • ścisła współpraca między wydziałami firmy,

  • utrzymanie wysokich standardów jakości grupy oraz Klientów z branży Automotive,

  • raportowanie wskaźników produkcyjnych - przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenie w pracy w branży automotive,

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu obszarem lakierni,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość IATF 16949,

  • praktyczna wiedza na temat tworzenia i zarządzania budżetem sekcji,

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych działań,

  • operatywność i sprawność działania,

  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji w trudnych sytuacjach.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pakiet benefitów.

Firma Ficosa International powstała w 1949 roku w Hiszpanii. Jej działalność skupia się na projektowaniu, rozwoju oraz produkcji systemów i komponentów dla rynku motoryzacyjnego. W Polsce jesteśmy obecni od roku 2001 i zajmujemy się produkcją lusterek do samochodów, zbiorników do spryskiwaczy i dźwigni zmiany biegów.

Przewiń do profilu firmy