Oferta pracy

Kierownik Sekcji Logistyki/Transportu (branża techniczna)

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad działalnością Sekcji Logistyki oraz ścisła współpraca z Zespołem Magazynów

  • organizowanie i zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu w celu realizacji nałożonych zadań operacyjnych, szczególnie w zakresie obsługi Klienta dotyczącego transportu krajowego oraz międzynarodowego

  • realizacja założonych wskaźników operacyjnych i ekonomicznych procesów logistycznych

  • kompleksowa obsługa transportu – transport międzynarodowy, w tym również morski i lotniczy

  • prowadzenie i nadzorowanie reklamacji w obszarze usług spedycyjno-transportowych oraz celnych

  • wybór i kwalifikacja dostawców usług transportowo-spedycyjnych w oparciu o analizę konkurencyjności

  • optymalizacja kosztów transportowych oraz procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: logistyka lub ekonomia

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze logistyki – warunek konieczny

  • znajomość zagadnień transportu międzynarodowego i krajowego, mile widziana znajomość procedur celnych

  • doświadczenie na stanowisku koordynatora lub kierownika

  • umiejętność szybkiego, efektywnego oraz zdecydowanego zarządzania w dynamicznym środowisku

  • energia oraz charyzma, zdolności przywódcze

  • bardzo dobra organizacja pracy, operatywność w elastycznym wyborze priorytetów, inwencja i pomysłowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność oraz zdolności analityczne

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • obsługa komputera (pakiet Office),

  • uprawnienia: prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy