Oferta pracy

Kierownik Sekcji Merchandisingu Sklepów

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Specjalistów ds. merchandisingu (w tym przygotowanie i szkolenie ze standardów i procedur otwarć sklepów),

  • koordynacja i nadzorowanie procesu otwarć, relokacji, powiększeń i zamknięć sklepów zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • szkolenie ze standardów VM w sklepach modelowych i szkoleniowych,

  • wspieranie procesu szkoleń pracowników w nowo otwieranych sklepach w obszarze Visual Merchandisingu,

  • wspieranie sklepów modelowych poprzez prowadzenie szkoleń z obszaru VM, wizytacje, współpracę z Kierownikami Rejonów i Regionów,

  • współpraca z działami VM, IT, Transportu, Marketingu oraz Ekspansji i Inwestycji jak również z Senior Merchandiserami z innych rynków z innymi rynkami.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z Visual Merchandisingiem

  • Doświadczenie w obszarze otwarć sklepów

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obszaru VM,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalającą na swobodną i płynną komunikację biznesową

  • Wysokiego poziomu zdolności zarządzania ludźmi, zespołami i ich rozwojem,

  • Proaktywnej postawy, umiejętności szukania rozwiązań i proponowanie usprawnień,

  • Dużej otwartości na zmiany i umiejętności wykonywania zadań w pracy o dynamicznym charakterze gdzie planowanie i wyznaczanie priorytetów sobie i innym jest ważną jego częścią,

  • Prawa jazdy kat. B

  • Gotowości do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w formie umowy na zastępstwo - z perspektywą przedłużenia

  • Korzystne warunki wynagradzania i niezbędne narzędzia służbowe

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria