Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sekcji Operacyjnej Serwisu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 18.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania serwisu;
  • Optymalizacja kosztów wyjazdów serwisowych;
  • Opracowanie wewnętrznych procedur i instrukcji maksymalizujących jakość obsługi klientów;
  • Sporządzanie ekspertyz dotyczących wyrobów;
  • Analiza zgłoszeń reklamacyjnych i weryfikacja ich powtarzalności w celu wyeliminowania niezgodności;
  • Planowanie i organizacja pracy w sekcji, kierowanie realizacją zadań przez podległy zespół pracowników;
  • Podnoszenie kompetencji pracowników.

Nasze wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Serwisu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP;
  • Gotowość do podroży służbowych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika, automatyka).

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli:,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII.1997 r. o ochronie danych osobowych”(Dz. U. Nr 133, poz. 833).
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej