Ta oferta pracy jest nieaktualna od 308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sekcji Operacyjnej Serwisu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 18.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Kluczowe zadania:

    • Zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania serwisu;
    • Optymalizacja kosztów wyjazdów serwisowych;
    • Opracowanie wewnętrznych procedur i instrukcji maksymalizujących jakość obsługi klientów;
    • Sporządzanie ekspertyz dotyczących wyrobów;
    • Analiza zgłoszeń reklamacyjnych i weryfikacja ich powtarzalności w celu wyeliminowania niezgodności;
    • Planowanie i organizacja pracy w sekcji, kierowanie realizacją zadań przez podległy zespół pracowników;
    • Podnoszenie kompetencji pracowników.

    Nasze wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Serwisu;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP;
    • Gotowość do podroży służbowych;
    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika, automatyka).

    Co oferujemy:

    • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII.1997 r. o ochronie danych osobowych”(Dz. U. Nr 133, poz. 833).