Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sekcji

Pro Domo Sp. z o.o.

  • Piastów, Białobrzegi, Żyrardów, Wyszków, Wołomin, Węgrów, Sokołów Podlaski, Sochaczew, Sierpc, Siedlce, Radom, Pułtusk, Przasnysz, Pruszków, Płońsk, Płock, Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Nowy Dwór Mazowiecki, Mława, Mińsk Mazowiecki, Maków Mazowiecki, Legionowo, Kozienice, Grodzisk Mazowiecki, Ciechanów

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i zarządzanie zespołem

  • motywowanie zespołu

  • realizowanie planów sprzedażowych

  • raportowanie efektów pracy własnej oraz podległego zespołu

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem

  • umiejętności planowania i organizowania pracy

  • samodzielności, kreatywności i inicjatywy w działaniu

  • nastawienia na realizację celów

  • otwartości i zaangażowania w relacjach z pracownikami

  • znajomości pakietu MS Office

  • aktywnego prawa jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej

To oferujemy

  • bezpieczeństwo i stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne szkolenia

  • interesującą pracę w zespole

  • komfort pracy, który zapewniają niezbędne narzędzia m.in. samochód służbowy, telefon, laptop itp.

  • perspektywy rozwoju i możliwość awansu

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na programie motywacyjnym

O nas

Dynamicznie rozwijająca się Firma Finansowa zajmująca się udzielaniem i obsługą pożyczek gotówkowych.