Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sekcji poczty wewnętrznej

Politechnika Warszawska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kierowaniem zespołem pracowników;

  • organizacja pracy podległych pracowników;

  • znajomość podstaw przepisów prawa pocztowego;

  • współpraca z Pocztą Polską;

  • nadzór nad dystrybucją korespondencji;

  • ścisła współpraca z innymi jednostkami Uczelni.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość obsługi programu SAP HR;

  • mile widziana znajomość obsługi programu EZD;

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel. Word);

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • wysoka kultura osobista;

  • dokładność, sumienność, cierpliwość;

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność.

O nas

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko kierownika Sekcji Poczty Wewnętrznej w Dziale Administracyjno Gospodarczym, w wymiarze pełnego etatu.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.