Oferta pracy

Kierownik Sekcji Zarządzania Infrastrukturą Kolejową

GRUPA AZOTY "PUŁAWY"O firmie

GRUPA AZOTY "PUŁAWY"

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13

Puławy

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A
ogłasza konkurs na stanowisko
w Pionie Wsparcia
(praca na zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie infrastruktura kolejową i podejmowanie decyzji zgodnie ze strategią Spółki,
  • Kontrola i nadzór podmiotów wykonujących zadania w zakresie prowadzenia ruchu kolejowego, utrzymywania infrastruktury kolejowej, zarządzania nieruchomościami będącymi elementem infrastruktury kolejowej, a także budowy, rozwoju i modernizacji bocznicy kolejowej,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót dotycząca prac na infrastrukturze kolejowej.
  • Kontrola i nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczną w zakresie właściwego utrzymania infrastruktury kolejowej oraz bezpiecznego prowadzenia ruchu pociągów,
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów i instrukcji wynikających z posiadanego Świadectwa Bezpieczeństwa,
  • Przeprowadzanie okresowej kontroli stanu technicznego infrastruktury kolejowej,
  • Opracowywanie planów remontów i modernizacji bocznicy kolejowej,
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektów w zakresie remontu i modernizacji, likwidacji zbędnej infrastruktury kolejowej,
  • Strategiczne planowanie i zarządzanie budżetem,
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem w celu zwiększenia wydajności i jakości pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub prawnicze,
  • Doświadczenie zawodowe w branży kolejowej na stanowiskach związanych z organizacją pracy bocznicy, techniką i organizacją przewozów i ruchu kolejowego,
  • Znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu kolejowego, obsługą bocznic kolejowych, transportu i ekspedycji, sygnalizacji kolejowej, wypadków i incydentów kolejowych, zasad BHP przy eksploatacji kolei,
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu dokumentacji dotyczącej bocznicy kolejowej w zakresie zgodnym z wymogami prawa, w szczególności Świadectwa Bezpieczeństwa Bocznicy, regulaminu pracy bocznicy kolejowej oraz instrukcji z tym zakresem związanych,
  • Doświadczenie w pracach kolejowych komisji wypadkowych, doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji powypadkowych, a w szczególności sporządzania Protokołów Ustaleń Końcowych,
  • Doświadczenie w reprezentowaniu bocznicy podczas kontroli przed Urzędem Transportu Kolejowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Rozwój swoich pasji
  • Rozwój zawodowy
  • Konkursy z nagrodami
  • Bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji „Aplikuj na stanowisko”.

Termin składania dokumentów upływa 10.02.2021 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną na stronie internetowej https://rekrutacja.grupaazoty.com/.

Prosimy o umieszczenie w swoim życiorysie aktualnej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy