Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sekcji Remontowo-Budowlanej

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 11.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Podlaska firma produkcyjna poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane
  • uprawnienia budowlane
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

Główne zadania:

  • utrzymanie, modernizacja i naprawa infrastruktury zakładowej oraz realizowanie zadań remontowo-budowlanych

Szczegółowe zadania:

  • zapewnienie sprawnej realizacji bieżących i zaplanowanych prac oraz projektów
  • kierowanie i organizowanie prac podległej brygady roboczej z zapewnieniem prawidłowej organizacji pracy
  • zapewnienie sprawnej i racjonalnej gospodarki majątkiem Zakładu i remontowo-konserwacyjnej z zabezpieczeniem przed pożarem, kradzieżą, zniszczeniem lub ubytkiem
  • analizowanie dokumentacji technicznej i organizacyjnej robót budowlanych
  • projektowanie nieskomplikowanych elementów konstrukcyjnych oraz wykonywanie rysunków budowlanych
  • dobieranie optymalnych technologii wykonania różnych robót budowlanych
  • uczestnictwo w robotach budowlanych
  • prowadzenie pełnej dokumentacji budowy
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, p. poż. oraz prawa budowlanego
  • organizowanie prac podwykonawców

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej