Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sekcji sprzątającej

Claro sp. z o.o. sp. k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy

  • Regularny kontakt z osobami wyznaczonymi ze strony klienta do współpracy z naszą Firmą

  • Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległym obiekcie oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją

  • Prowadzenie rekrutacji pracowników

  • Kierowanie pracą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem

  • Samodzielność

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, odpowiedzialność

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwości samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

Przewiń do profilu firmy