Kierownik Sekcji Świeżej

Stokrotka Sp. z o.o.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja prac w magazynie (składowanie i wydanie towarów)

  • Kontrola terminowości i prawidłowości zadań wykonywanych przez podległy personel

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Dążenie do minimalizacji strat

  • Dbanie o terminową realizację zamówień

  • Nadzór na przestrzeganiem obowiązujących procedur i zasad BHP

  • Zarządzanie podległym personelem (m.in. podział zadań i nadzorowanie ich wykonania szkolenia, motywowanie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość procesów logistycznych, dokumentacji magazynowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Nastawienie na cel, zaangażowanie, samodzielność w działaniu

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia – a to w dzisiejszych czasach podstawa!

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Solidny zastrzyk gotówki na święta – karta prepaid na zakupy w sklepach Stokrotka do 800 zł rocznie

  • Bonus mikołajkowy dla dzieci do 50 zł

  • Bonus wakacyjny do 200 zł

  • Wyprawkę dla maleństwa

  • Super nagrody w konkursie „Prosty Pomysł-duże korzyści”

  • Szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna

  • Realną szansę rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia

Tak się u nas pracuje