Oferta pracy

Kierownik Sekcji Systemów Logistycznych i Automatyki

Rossmann SDP

św. Teresy od Dzieciątka Jezus 109

Bałuty

Łódź

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • .NET

System operacyjny

O projekcie

Zarządzanie i planowanie pracy piętnastoosobowej sekcji IT. Zapewnienie zgodności pracy zespołów w metodykach zwinnych. Wsparcie zespołów w identyfikacji problemów i sposobów na ich rozwiązanie. Wsparcie klientów wewnętrznych w ramach prowadzonych projektów informatycznych. Dobra znajomość systemów wspierających logistykę jak WMS, Automatyka, ERP, TMS.

Oczekujemy osoby, która będzie blisko zespołów jego postępów i potrzeb. Lidera umiejącego pomóc w identyfikacji przeszkód i ich usuwaniu, nakierowując zespoły na konkretne rozwiązania.

Twój zakres obowiązków

Do zadań m.in. będzie należało:

wymiana systemu WMS lub rozbudowa obecnych systemów wspierających WMS i procesy automatyki.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w średniej lub dużej firmie,

  • wykształcenie z zakresu IT,

  • znajomość metodyk Scrum, Waterfall,

  • znajomość systemów WMS i wspierających procesy logistyczne i automatyki,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w prowadzeniu projektów IT.

  • studia podyplomowe lub kursy menedżerskie,

  • znajomość zagadnień z zakresu środowiska chmurowego, wytwarzania oprogramowania w technologii .NET oraz relacjach baz danych,

  • znajomość narzędzi TFS/JIRA

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • waterfall

To oferujemy

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu,

  • narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych m.in. auto służbowe.

  • Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty