Oferta pracy

Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu w Fabryce Zmywarek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Jędrzejowska 83

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie sekcją utrzymania ruchu z holistycznym spojrzeniem na całą organizacje.

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji. Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń technicznych.

  • Budowanie zespołu bazującego na zaufaniu, otwartości, odpowiedzialności, orientacji na wyniki i zorientowaniu na przyszłość.

  • Nieustanne doskonalenie i usprawnianie poprzez m.in. rozwiązywanie problemów,  planowanie modernizacji i działań prewencyjnych, udział i tworzenie interdyscyplinarnych projektów, rozwijanie talentów.

  • Monitorowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie wskaźników efektywności i kosztów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym (preferowane utrzymania ruchu), preferowane branże : AGD i automotive.

  • Pasja do pracy z ludźmi w dynamicznym i uczącym się zespole. Wspierający styl zarządzania, nastawienie na rozwój zespołu, umiejętność współpracy.

  • Otwartość, odwaga w działaniu, proaktywna i przedsiębiorcza postawa. Gotowość na wyzwania, intensywna naukę i umiejętność radzenia sobie ze stresem.

  • Wykształcenie wyższe techniczne i praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektroniki/automatyki oraz  systemów pneumatycznych.

  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing i TPM. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zarządzania sekcją utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym wykorzystującym  nowoczesne maszyny i technologie : roboty, systemy wizyjne, układy diagnostyczne, rozbudowane sieci przemysłowe.

  • Szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe