Kierownik Sekcji Zakupów

Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.O firmie

Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

dr. Józefa Balewskiego 1

Starogard Gdański

Poszukujemy KANDYDATÓW na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie zaopatrzenia Spółki w materiały techniczne, biurowe, sprzęt i aparaturę medyczną, leki, wyroby medyczne oraz inne produkty na podstawie zamówień wewnętrznych z poszczególnych komórek organizacyjnych, zgodnie z przepisami o zamówieniach publicznych;
  • uczestnictwo w pracach komisji przetargowej ds. zamówień publicznych;
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji oraz jej zabezpieczenie i przechowywanie;
  • przygotowywanie projektów umów na dostawy i usługi;
  • ocena i analiza realizacji zakupów;
  • nadzorowanie zgodności dostaw z zawartymi umowami pod względem przedmiotowym, ilości, wartości, jakości i terminów;
  • opracowywanie planów zaopatrzenia w materiały i sprzęt, w oparciu o zestawienie potrzeb komórek organizacyjnych, ich analiza i weryfikacja;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji pracy, efektywnego zarządzania czasem;
  • samodzielność, dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność, terminowość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • łatwość przyswajania nowych standardów pracy.

OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazny, otwarty i wspierający zespół współpracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „rekrutacja apteka” za pomocą przycisku Aplikuj lub osobiście w biurowcu szpitala pod adresem: Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. ul. dra Józefa Balewskiego 1; 83-200 Starogard Gdański, Dział Personalny w pokoju Nr 23 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy