Oferta pracy

Kierownik Sekcji Zaopatrzenia – Dział Logistyki

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.O firmie

  • Nowe Ogrody 1-6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Nowe Ogrody 1-6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja merytoryczna realizacji zadań oraz kontrola przepływu dokumentacji w sekcji zaopatrzenia

  • Organizacja pracy pracownikom sekcji oraz nadzór nad realizacją ich codziennych zadań

  • Optymalizacja procesów logistycznych i kosztów podległej jednostki

  • Organizowanie i nadzorowanie działalności logistycznej w Spółce

  • Nadzór nad realizacją budżetu podległej jednostki

  • Współpraca z kierownikami innych sekcji w dziale i Spółce

  • Przyjmowanie zleceń z komórek organizacyjnych Spółki w zakresie zakupów materiałów niezbędnych do ich funkcjonowania

  • Przygotowywanie wspólnie z przedstawicielami innych komórek organizacyjnych opisów przedmiotu zamówienia do przetargów

  • Przygotowanie rocznych planów zakupów i zestawień rozliczonych danych

  • Przygotowywanie umów i konsultowanie ich z Zespołem Radców Prawnych

  • Rozliczanie faktur za zakupione towary z podziałem na ośrodki kosztowe

  • Nadzór nad gospodarką zakupionych i wydawanych materiałów z magazynu

  • Planowanie i kontrola dostaw pod względem terminowym i ilościowym

  • Przygotowywanie danych do sporządzania analiz związanych z realizowanymi zakupami

  • Organizowanie i prowadzenie zakupów nie objętych PZP

  • Pozyskiwanie informacji rynkowych z obszarów realizowanych zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane osoby z wykształceniem w obszarze logistyka lub zarządzanie

  • Dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym pięcioletnie na stanowiskach kierowniczych

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w zakresie zaopatrzenia i zakupów (mile widziane doświadczenie w zakupach wyrobów w placówkach medycznych)

  • Praktycznej znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • Biegła obsługa komputera (MS Office)

  • Odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.

  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)

  • Kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop