Oferta pracy

Kierownik Sektora Logistycznego

BRANDBQ Sp. z o.o.

5 4007 500 brutto / mies.
  • Kokotów (pow. wielicki)

    Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad terminową i kompletną realizacją zamówień, wysoką jakością wysłanych produktów do zamówień oraz podległym obszarem w magazynie

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem od rekrutacji poprzez planowanie, organizowanie, przewodzenie, motywowanie i kontrolowanie

  • Zwiększanie efektywności pracy oraz efektywności składowania

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących aktywności na podległym sektorze

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Pełnie obowiązków Kierownika Zmiany

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku Zarządzanie lub Logistyka poparte dobrymi wynikami w nauce

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Predyspozycje do zarządzania zespołem

  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office w tym Ms Excel

  • Zdolności analityczne

  • Pro-aktywność i nastawienie na realizację celów

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Zdolności interpersonalne, takie jak komunikatywność, umiejętność słuchania, udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej

  • Wysoka kultura osobista

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie

  • realne perspektywy awansu

  • firmowy strój roboczy

  • praca zmianowa z dostosowaniem do Twoich potrzeb

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania; projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami!

Informacja o aplikowaniu

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje zgłoszenie klikając w Aplikuj szybko.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W związku z dynamicznie rozwijającym się Działem Logistyki do naszego nowo otwartego magazynu w Kokotowie w trybie ciągłym poszukujemy osób na nowe stanowiska.

Dołącz do ponad 80 zadowolonych osób, pracujących w nowoczesnej

hali magazynowej. Bardzo duża część z zatrudnionych w naszej Logistyce, to osoby polecone przez naszych dotychczasowych Pracowników!

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj się z nami – większość osób na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w naszym Magazynie

awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej!

Przewiń do profilu firmy