Kierownik Serwisu Aplikacji Technicznych

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta z branży chemicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownik Serwisu Aplikacji Technicznych, który jest gotowy do podjęcia nowego wyzwania zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i asystowanie w próbach produkcyjnych na liniach produkcyjnych klientów zapewniających szybką komercjalizację produktów Spółki,

  • Zapewnienie rozwiązywania problemów technicznych/doradztwa określonym klientom w celu wsparcia jak najlepszej wydajności produktów Spółki,

  • Budowanie dobrych relacji z technologami/menadżerami produkcji po stronie klienta w celu zabezpieczenia możliwości sprzedaży i uzyskania niezbędnych informacji dotyczących relatywnej wydajności produktów Spółki w porównaniu z ofertą konkurencji,

  • Zbieranie informacji o potrzebach/trendach rynkowych w zakresie specyfikacji produktów oraz wspomaganie procesu rozwoju portfela produktów,

  • Wpływanie na proces decyzyjny klienta dotyczący wyboru żywicy PP pod kątem technologicznym poprzez zapewnienie możliwie najlepszego serwisu/wsparcia technicznego,

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w doborze najlepszego produktu dla konkretnego klienta,

  • Zbieranie informacji technicznych o liniach produkcyjnych klientów, wsparcie w tworzeniu wewnętrznej, technologicznej bazy danych,

  • Wsparcie procesu zarządzania reklamacjami, wiodącą rola w przypadku reklamacji związanych z jakością produktu,

  • Wsparcie tworzenia dokumentacji technicznej (TDS, SDS, CoA itp.) - zawartość, metody badań, deklarowane wartości,

  • Współpraca z Działem Produkcji w zakresie działań związanych z rozwojem portfela produktów (zmiany/ulepszenia składu produktów, opracowywanie nowych produktów, planowanie prób produkcyjnych)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, z perspektywy przetwórcy polimerów jako technolog produkcji, kierownik produkcji,

  • Dogłębna znajomość różnych metod przetwórstwa polimerów (wtrysk, wytłaczanie itp.) z uwzględnieniem aktualnych technologii produkcji,

  • Bardzo dobra znajomość kluczowych parametrów PP: właściwości mechanicznych, reologicznych, termicznych oraz metod badań,

  • Dobre zrozumienie wszystkich głównych pakietów stabilizacyjnych i dodatków oraz ich wpływu na właściwości fizyczne żywicy PP,

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie.

Pracodawca oferuje

  • Praca przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym obecnie jedną z największych inwestycji przemysłowych w Polsce,

  • Świadczenia pozapłacowe (np. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, premia urlopowa),

  • Kwartalny system premiowy,

  • Szansa na rozwój i awans w strukturach organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy