Kierownik Serwisu ds. Utrzymania Obiektu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu FM poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe,
    • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
    • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
    • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

    Zadania:

    • Zarządzanie realizacją eksploatacji technicznej wielkopowierzchniowego obiektu handlowego,
    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi eksploatacyjnej,
    • Kierowanie zakupami i magazynowaniem artykułów podlegających zużyciu,
    • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
    • Organizacja i nadzór pracy podległych techników, delegowanie zadań w celu zapewnienia sprawnego i terminowego realizowania utrzymania technicznego obiektu,
    • Nadzór realizacji podpisanych umów,
    • Prowadzenie dokumentacji w powierzonym obszarze w zakresie środków trwałych.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku związanym z techniczną obsługą obiektu,
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
    • Umiejętności delegowania zadań,
    • Umiejętności obsługi komputera,
    • Zdolności organizacyjnych i przywódczych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
    pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".