Logo Pracuj.pl

Kierownik Serwisu

Scania Polska S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Scania Polska S.A.

Energetyczna 17

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie serwisem samochodowym oraz podległym personelem;
  • osiąganie wyznaczonych celów biznesowych;
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami;
  • efektywne zarządzanie projektami i procesami;
  • nadzorowanie prac oraz skuteczne motywowanie zespołu w tym:
  • koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów w serwisie;
  • dbałość o terminy i harmonogramy w realizowanych zleceniach;
  • rozliczanie pracowników z czasowego i jakościowego wykonywania powierzonych obowiązków;
  • wdrażanie usprawnień, mających na celu poprawę rentowności serwisu;
  • maksymalizacja produktywności i efektywności pracy serwisu.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku kierownika bądź zastępcy kierownika w serwisie;
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe);
  • gruntowną wiedzę na temat budowy pojazdów ciężarowych;
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • nastawienie komercyjne;
  • umiejętność współpracy i predyspozycje do zarządzania pracą zespołu;
  • dobrą znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność wyznaczania i realizacji celów;
  • wysoką kulturę pracy i kontaktów interpersonalnych z Klientami i pracownikami.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • ciekawy pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz nauki);
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia wewnętrzne w Scania Academy
  • kartę sportową na preferencyjnych warunach
  • dodatek urlopowy
  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do studiów
  • dofinansowanie do posiłków
  • służbowy samochód

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Serwisu, Energetyczna 17, Gdańsk