Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Serwisu

Coffema International Poland Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy serwisantów, magazynu i dwóch punktów serwisowych.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów serwisowych związanych z obsługą klientów w terenie

  • Wsparcie technologiczne oraz szkolenia serwisantów

  • Doradztwo i wsparcie technologiczne dla klientów kluczowych

  • Wsparcie technologiczne dla działu handlu

  • Wprowadzanie i egzekwowanie najlepszych praktyk serwisowych

  • Kontrola czasu pracy serwisantów – harmonogram prac, plan urlopowy

  • Testowanie oraz opiniowanie nowych produktów / rozwiązań kawowych

  • Ścisła współpraca technologiczna z Coffemą w innych oddziałach w Europie oraz dostawcami

  • Współtworzenie nowych procedur i zakresów przeglądowych

  • Współudział w rozmowach technologicznych i handlowych z kluczowymi klientami

  • Rozwój systemów raportowania czasu i efektywności pracy

  • Rozwój systemów raportowania kosztów umów serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (współpraca międzynarodowa)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w serwisie ekspresów do kawy lub urządzeń gastronomicznych

  • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego/elektromechanicznego.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Biegła znajomość obsługi komputera w systemie Windows oraz szybkie przyswajanie obsługi innych systemów (np. Android).

  • Samodzielność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kultura osobista.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w zgranym, sympatycznym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Liczne szkolenia zawodowe.

  • Samochód służbowy.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

To renomowana firma z kapitałem zachodnim, specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych ekspresów do kawy. Firma swoim działaniem obejmuje terytorium całego kraju, świadcząc kompleksowe usługi sprzedażowe i serwisowe.

Od ponad 25 lat wyznaczamy trendy na polskim rynku ekspresów profesjonalnych.

Przewiń do profilu firmy