Logo Pracuj.pl

Kierownik Serwisu

KONE Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

KONE Sp. z o.o.

Piekarnicza 12a

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, motywacja i rozwój podległego mu zespołu Konserwatorów;
  • Utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz wdrażanie procesów i procedur firmy;
  • Eliminowanie zagrożeń i zapewnienie bezpieczeństwa pracy Konserwatorom oraz użytkownikom obiektów;
  • Planowanie napraw serwisowych i prac konserwacyjnych;
  • Współpraca z handlowcami przy przygotowywaniu ofert i określeniu warunków technicznych kontraktów;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa;
  • Znajomości MS Office;
  • Umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją czasu;
  • Umiejętność proaktywnej komunikacji i współdziałania;
  • Wykształcenie wyższe (techniczne bądź handlowe) będzie atutem.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego;

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system bonusowy MyBenefit (włączając kartę Multisport);
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • system kafeteryjny MyBenefit

KONE jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, równe traktowanie wszystkim osobom bez względu na rasę, płeć, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny lub niepełnosprawność. W KONE koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnej i opartej na współpracy kulturze pracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie pracowników jest dla nas kluczowym obszarem zainteresowania, gdzie zachęcamy do uczestnictwa, wymiany informacji oraz pomysłów. W KONE staramy się budować i pielęgnować kulturę, która promuje i ceni różnorodność. Napędza to nasze innowacje i zbliża nas do klientów oraz społeczności, którym służymy. Przestrzegamy etycznych praktyk biznesowych. Staramy się rozwijać kulturę współpracy, w której współpracownicy ufają sobie i szanują się nawzajem, a dobre wyniki są doceniane. Będąc doskonałym miejscem do pracy, z dumą oferujemy możliwości, które pomogą Ci budować karierę, osiągnąć osobiste cele oraz pozwolą prowadzić zdrowe i zrównoważone życie. Razem możemy sprawić, że KONE będzie doskonałym miejscem pracy, a miasta lepszymi miejscami do życia.

Kierownik Serwisu, Piekarnicza 12a, Gdańsk