Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik serwisu

Samson Agro Sp. z o.o.

Opolska 2

Gierałcice (pow. kluczborski)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie , koordynowanie procesów dotyczących pracy serwisu

  • zarzadzanie i prawidłowy nadzór nad działem serwisu

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • utrzymywanie właściwych dla przedsiębiorstwa relacji z klientami-odbiorcami gotowych wyrobów

  • sporządzanie raportów Excel na potrzeby kierownictwa i innych działów

  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej realizacji zamówień na części zamienne

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • znajomość budowy maszyn i sprzętu rolniczego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

  • rzetelność, skrupulatność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w serwisie maszyn rolniczych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • motywujące wynagrodzenie

  • pakiet socjalny

  • narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • grupowe ubezpieczenie