Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PHU BiuroService Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe z siedzibą w Krakowie, ul. Kościuszki 43, 30-114 Kraków (administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych osobowych jest: PHU Biuroservice sp .z o.o z siedzibą ul. Kościuszki 43, 30-114 Kraków, kontakt w sprawach danych osobowych z Inspektorem Danych Osobowych pisemnie: Kościuszki 43, 30-114 Kraków Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane przetwarzane będą także w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (ustawa z dnia z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji . Pozostałe ewentualne dane osobowe (np. Pani/Pana wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody ( art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.), którą wyraził Pan/Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. ( art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.) Pana/Pani dane osobowe mogą być ujawniane następującym podmiotom: pracownikom i współpracownikom Administratora, podmiotom realizującym w imieniu i na rzecz Administratora procesy rekrutacyjne, dostawcom usług IT, podmiotom świadczącym usługi doradcze, prawnicze. Pana/Pani dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Dane przechowywane będą: w przypadku osób, które nie zostały przyjęte do pracy, przez okres 3 miesięcy, licząc od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego; w przypadku osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych postępowań rekrutacyjnych, przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym była wyrażona zgoda. Prawa osoby, której dane dotyczą Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania naruszenia przepisów RODO Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane na potrzeby rekrutacji nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu Więcej informacji na temat sposobu realizacji Pani/Pana praw, określonych powyżej, może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem lub Inspektorem Ochrony Danych Osobowych Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik serwisu

BiuroService Sp. z o.o.

  • Tadeusza Kościuszki 43, Zwierzyniec, Kraków, 28 Lipca 1943 9A, Zwierzyniec, Kraków

  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz planowanie pracy serwisu, koordynacja pracy doradców serwisowych

  • Aktywna sprzedaż usług oraz budowanie relacji z klientami rowerowego serwisu Premium

  • Wdrażanie, nadzór i szkolenie doradców z zakresu sprzedaży usług

  • Wprowadzenie i utrzymanie odpowiednich standardów obsługi klienta

  • Dbanie o rozwój sprzedaży serwisowej

  • Tworzenie i analiza raportów oraz kluczowych wskaźników biznesowych (KPI)

  • Podejmowanie decyzji w sprawach reklamacyjnych

  • Planowanie promocji serwisowych oraz współtworzenie serwisowej polityki cenowej

  • Zapewnienie odpowiedniego zaopatrzenia magazynu części

  • Utrzymywanie relacji z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika serwisu w dowolnej branży lub na stanowisku doradcy serwisowego

  • Dobra znajomość prawa konsumenta

  • Znajomość branży rowerowej

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat (lub inna dogodna forma zatrudnienia)

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w prestiżowej firmie o wiodącej pozycji na polskim rynku rowerów elektrycznych

  • Praca w stałych godzinach 10-18 w Krakowie

  • Rabaty pracownicze

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dołącz do zespołu Biuroservice sp. z o.o. właściciela marki MocneRowery.pl, który jest wiodącym sprzedawcą rowerów elektrycznych na polskim rynku. Nasza firma już od 26 lat z powodzeniem zapewnia wysoką jakość obsługi klientom z całej Polski. U nas czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy oraz zgrany zespół z którym będziesz dzielić swoją pasję. Dołącz do nas już dziś.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje