Oferta pracy

Kierownik Serwisu

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego klienta posiadającego bogatą ofertę serwisu, sprzedaży, finansowania i ubezpieczenia samochodów ciężarowych, specjalistycznych oraz autokarów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników,

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów,

  • Poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości rozwoju działu,

  • Doradztwo techniczne,

  • Regularna ocena wyników,

  • Odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w dziale serwisu i/lub branży technicznej

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części zamiennych

  • Umiejętność zarządzania ludźmi

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie i NNW

  • Perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych

  • Pełen zakres szkoleń.