Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Serwisu

  • Krosno, podkarpackie
  • Kierownik
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto Complex Sp z o.o.

    Kierownik Serwisu KIA

    Miejsce pracy: Krosno

     Obowiązki:

    • Zarządzanie serwisem samochodowym oraz podległym personelem,
    • Maksymalizacja produktywności i efektywności pracy serwisu, wdrażanie usprawnień, mających na celu poprawę organizacji pracy oraz wzrost rentowności (motywowanie, ocenianie, delegowanie zadań, wyznaczanie priorytetów, wspieranie w rozwiązywaniu problemów),
    • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług i standardu obsługi marki klasy standard, efektywne zarządzanie projektami i procesami,
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami,
    • Poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości rozwoju działu,
    • Kontrola i prowadzenie dokumentacji urządzeń i narzędzi w serwisie.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie - preferowane kierunki techniczne, mechaniczne,
    • Gruntowna wiedza na temat budowy i technologii napraw samochodów osobowych i dostawczych;
    • Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej i działań konkurencji;
    • Bardzo dobre umiejętności zarządzania zespołem, umiejętność współpracy;
    • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów;
    • Doskonale rozwinięte zdolności handlowe i negocjacyjne;
    • Nastawienie na wynik i wysoka motywacja do pracy;
    • Znajomość wysokich standardów w zakresie obsługi klienta;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Dobra znajomość obsługi komputera;
    • Czynne prawo jazdy kategorii B,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • Umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń,
    • Miłą atmosferę pracy w zgranym i dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.