Oferta pracy

CHOGI

Kierownik Serwisu Maszyn Budowlanych i Pojazdów Ciężarowych

CHOGIO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie serwisem

  • dbałość o dobry stan techniczny wynajmowanych maszyn i pojazdów

  • ofertowanie i ustalanie zakresów napraw z klientami

  • organizowanie i koordynowanie pracy pracowników serwisu stacjonarnego i mobilnego

  • zapewnienie potrzebnych części zamiennych

  • kontrola realizacji zleceń

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych i/lub samochodów ciężarowych

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektryki

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów serwisu

  • odpowiedzialność, solidność, samodzielność

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B , mile widziane C+E

To oferujemy

  • pracę w firmie z polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku

  • długoterminową współpracę w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • samodzielne i ciekawe stanowisko zapewniające możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód służbowy, telefon, laptop)