Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Serwisu

S PLUS WARSZAWA SP. Z O.O.

umowa o pracę, umowa zlecenie
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem całego punktu,

  • zarządzanie personelem,

  • nadzór nad jakością pracy,

  • opieka nad Klientami obecnymi oraz pozyskiwanie nowych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • raportowanie do Zarządu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej (wskazane stanowisko Doradcze lub Nadzorcze),

  • zaangażowanie,

  • sumienność i dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość procesów napraw pojazdów i likwidacji szkód,

  • znajomość rynku naprawy aut,

  • znajomość systemu Audatex będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w branży o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjacielskiej atmosferze,

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie,

  • rozbudowany program wdrożeniowy, abyś w krótkim czasie osiągał(a) zaplanowane cele,

  • poszerzania kompetencji,

  • program ubezpieczeń grupowych,

  • pracę w firmie TOP 10 branży motoryzacyjnej.

O nas

Jesteśmy największym Partnerem i liderem sieci S-Plus. Marka S-Plus należy do  jednego z największych dystrybutorów artykułów lakierniczych w Polsce, działającego na rynku od ponad 25 lat.

Do Spółki S-Plus Warszawa należy 7 oddziałów: dwa w Warszawie, a także w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Lublinie i Białymstoku. Planujemy otwarcie kolejnych jednostek w największych miastach Polski.

Nasza usługa SMART, stosowana przy realizacji napraw blacharsko-lakierniczych, została wyróżniona nagrodą „Top 10 branży motoryzacyjnej”.

Naszą receptą na sukces jest zgrany i pełen pasji zespół, którego praca przekłada się bezpośrednio na wysoką satysfakcję klienta.