Kierownik Serwisu

  • Racibórz, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TBI Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Bosackiej 52 zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Racibórz

    ZADANIA:

    • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie serwisu
    • Nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu
    • Opracowywanie wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu
    • Osobiste interwencje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych
    • Prowadzenie okresowych szkolenia dla zatrudnionych w serwisie pracowników
    • Analiza przyjmowanych przez personel zgłoszeń
    • Weryfikacja zgłoszeń, w celu wyeliminowania najczęściej występujących nieprawidłowości i wadliwych produktów
    • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji i raportów dla bezpośrednich przełożonych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie: preferowany dyplom ukończenia wyższej uczelni technicznej
    • 3- letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem serwisem
    • Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim
    • Doskonała umiejętność organizowania pracy własnej i podległego personelu
    • Wysoki poziom kultury osobistej

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w miłej i sympatycznej atmosferze
    • Narzędzia niezbędne do pracy : telefon, komputer

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TBI TECHNOLOGY Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu, ul. Bosacka 52, 47-400 Racibórz w celu udziału w procesie rekrutacyjnym teraz i w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane do momentu wycofania przeze mnie zgody a wyrażenie zgody jest dobrowolne jednak konieczne do udziału w rekrutacji. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji.