Oferta pracy

Kierownik Serwisu

Przedsiębiorstwo Handlowe GECON sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oddziałem serwisu AGD/urządzeń elektronicznych/elektronarzędzi,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy serwisantów i pracowników,

  • weryfikacja jakości napraw,

  • zakup części i materiałów na potrzeby napraw,

  • odpowiedzialność za magazyn i narzędzia pracy,

  • wystawianie dokumentów magazynowych,

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy podległych pracowników,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • reprezentowanie oddziału Spółki,

  • inne powierzone przez Pracodawcę.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu serwisem AGD/urządzeń elektronicznych lub innym,

  • doświadczenie w zarządzeniu zespołem pracowniczym,

  • dobra znajomości charakteru pracy serwisu i obowiązujących norm,

  • znajomość procesów magazynowych i logistycznych,

  • dobra obsługa komputera,

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w grupie,

  • dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),

  • możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej organizacji,

  • pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

GECON to nowoczesne, dynamiczne przedsiębiorstwo, dające nowe życie i jakość używanym produktom w obszarach: artykuły elektroniczne, elektryczne, multimedialne oraz tekstylia.

Cel strategiczny: Lider rynku re-use, re-commerce #ponowneużycie, #ponownasprzedaż

Dzięki nam Klienci mogą w aktywny sposób uczestniczyć w gospodarce cyrkularnej i pozytywnie wpływać na środowisko oraz kupować wysokiej jakości używane produkty. Należymy do grupy spółek, które łączy prowadzenie odpowiedzialnego biznesu, polegające na zrównoważonym rozwoju i uwzględniającym realizację celów ekonomicznych, społecznych oraz ekologicznych. Tworzymy w grupie zespół 800 osobowy i dynamicznie się rozwijamy.

Nasz rozwój jest wynikiem innowacyjnego podejścia do zarządzania spółką, jakości oferowanych produktów i nieustannym doskonaleniem naszych procesów.

Przewiń do profilu firmy