Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Serwisu Samochodów Ciężarowych

Magtrans Sp. z o.o.O firmie

5 5007 000 brutto / mies.

Magtrans Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 116

Busko-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy serwisu i mechaników,

  • przydzielanie zleceń serwisowych mechanikom oraz nadzór nad ich realizacją,

  • bieżące zamawiania potrzebnych części,

  • obsługa dokumentów zakupowych,

  • wsparcie merytorycznego mechaników w zakresie prowadzonych napraw i napraw specjalistycznych,

  • rozliczanie prowadzonych napraw w systemie informatycznym,

  • nadzór nad narzędziami i infrastrukturą serwisu,

  • dbanie o ład i porządek na terenie Serwisu i przylegającego do niego placu postojowego,

  • współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie terminowej realizacji i rozliczania wykonywanych napraw i obsług technicznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • znajomość programów komputerowych: MS Office,

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, osobowość nastawiona na pracę w zespole,

  • duże zaangażowanie w wykonywane zadania.

To oferujemy

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji i marce na rynku krajowym oraz międzynarodowym,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji,

  • wysokie standardy etyczne i pracownicze,

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy do realizacji powierzonych obowiązków,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się, rodzinnych przedsiębiorstw branży TSL w południowej Polsce. Działając na rynku krajowym oraz zagranicznym od 1982 roku, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i opracowaliśmy know-how, dzięki czemu jesteśmy obecni na najważniejszych rynkach europejskich i pełnimy na nich rolę aktywnego gracza.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Nie potrzebujemy Twojego CV w papierowej wersji, wystarczy, że złożysz aplikację (lub napiszesz swoje pytania) w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie na tym portalu.

Wszystkim Kandydatom uczestniczącym w procesach rekrutacyjnych gwarantujemy pełną poufność, dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

W tej rekrutacji Twoja aplikacja wysyłana jest bezpośrednio do Zarządu przedsiębiorstwa.