Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik serwisu technicznego

MarketLab Sp. z o.o.O firmie

  • Grzegorza Piramowicza 9
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

MarketLab Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Łódź

Miejsce pracy: siedziba spółki Łódź

Obszar działania: cała Polska

Odpowiedzialność za procesy: produkcji i montażu, instalacji, monitorowania urządzeń, obsługi okresowej, serwisu technicznego, szkoleń pracowników, zaopatrzenia i magazynowania części i podzespołów.

Zespoły serwisowe: wewnętrzne + zewnętrzni podwykonawcy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie efektywnej i terminowej realizacji procesów montażowych i serwisowych automatów sprzedażowych oraz systemów wspierających handel detaliczny
  • Zarządzanie pracami wewnętrznych oraz zewnętrznych zespołów serwisowych
  • w zakresie: diagnozowania i napraw usterek, czyszczenia, okresowych przeglądów, oraz konserwacji automatów;
  • Zarządzanie zleceniami cyklicznych oraz doraźnych akcji serwisowych
  • Zarządzanie procesami instalacji i deinstalacji urządzeń w punktach sprzedaży
  • Współpraca z zespołami IT, R&D oraz obsługi klienta w zakresie testowania oraz wdrażania nowych rozwiązań
  • Zbudowanie sieci podwykonawców usług serwisowych, zlecanie prac, kontrola ich wykonania oraz realizacji założonych celów
  • Negocjowanie kontraktów SLA oraz umów z podwykonawcami
  • Utrzymywanie kosztów zgodnie z przyjętymi założeniami budżetowymi
  • Zapewnienie oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu części zamiennych i podzespołów w ramach serwisu wewnętrznego oraz podwykonawców
  • Standaryzacja i doskonalenie procesów produkcji, testowania, naprawy oraz instalacji urządzeń i systemów w punktach sprzedaży
  • Podnoszenie efektywności realizowanych zleceń (SLA/czas/koszt)
  • Zarządzanie procesami szkolenia pracowników w aspektach technicznym
  • Opracowywanie niezbędnych raportów oraz rekomendacji wynikających ze statystyk zgłoszeń, incydentów, błędów, reklamacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w rozproszonej strukturze (mile widziane w obszarze automatów vendingowych, kas fiskalnych, systemów monitoringu, utrzymania ruchu lub pokrewnych)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, inne pokrewne)
  • Rozwinięte zdolności menedżerskie , umiejętność budowania zespołów
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Umiejętność wdrażania usprawnień/modernizacji procesów i urządzeń na podstawie analizy danych
  • Skuteczność w zakresie podejmowania decyzji oraz realizacji zadań pod presją czasu
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka orientacja na cel
  • Gotowość do uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń, łatwość przyswajania wiedzy
  • prawo jazdy kat B oraz gotowość do częstego przemieszczania się
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Miejsce zamieszkania: Łódź lub gotowość do relokacji

Co oferujemy

  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się i będącej prekursorem nowych rozwiązań technologicznych w branży
  • Dużą decyzyjność i samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto, komputer, telefon itp.
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

Ogłoszenie archiwalne