Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Serwisu Technicznego

Przedsiębiorstwo Projektowe Budowlane i Handlowe Bestcon Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja wszelkich prac związanych z utrzymaniem technicznym obiektu

  • Współpraca z Zarządcą obiektu, najemcami, firmami zewnętrznymi

  • Kierowanie zespołem pracowników technicznych

  • Opracowanie i realizacja harmonogramu przeglądów i czynności konserwacyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej obiektu, raportowanie

  • Prowadzenie zaopatrzenia w części zamienne i materiały eksploatacyjne oraz zakup usług

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży technicznej

  • Uprawnienia dozoru i eksploatacji w grupach 1,2,3

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Możliwość poznawania nowych technologii przy obsłudze obiektów biurowych i handlowych

  • Współpracę w zgranym zespole

Bestcon Sp z o. o. jest polską firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w obsłudze technicznej budynków biurowych i handlowych.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać drogą mailową poprzez przycisk Aplikuj.