Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - branża HVAC

Euro-Klima Sp. z o.o.O firmie

Euro-Klima Sp. z o.o.

Stary Rynek Oliwski 8A

Gdańsk

Euro-Klima Sp. z o.o. - Jesteśmy pomorską Firmą z kapitałem polskim, istniejącą w branży i na rynku od 25 lat.

Posiadamy długofalowe cele, które realizujemy z właściwą starannością, uwagą oraz jakością, a głównym obszarem działalności są branża instalacyjna w przemyśle lądowym oraz instalacyjna w przemyśle stoczniowym (morskim).

Naszą markę tworzą ludzie, czyli pasjonaci i profesjonaliści w obszarze instalacje oraz pracownicy zdecydowani "zainstalować" swoje umiejętności i motywację do rozwoju zawodowego poprzez zaangażowanie w realizację rozwojowych i stabilnych inwestycji budowlanych na Pomorzu, w kraju, jak i w stoczniach krajowych i Europy Zachodniej.

Jesteśmy świadomi i przekonani, że wszystko powinno mieć swój początek, wszystko powinno iść ku postępowi i wszystko może zostać zakończone sukcesem.

W związku z zapotrzebowaniem kadrowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym wykonywaniem prac serwisowych
  • kompleksowa wycena robót serwisowych przy pomocy działu kosztorysowego
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji poszczególnych robót serwisowych
  • prowadzenie kontroli kosztów i sprzedaży dla poszczególnych kontraktów
  • szczegółowa weryfikacja umów serwisowych w zakresie cenowym i technicznym
  • rozliczanie i weryfikacja czasu pracy pracowników działu serwisu

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży HVAC minimum 2 lata
  • odpowiednia wiedza techniczna z zakresu wentylacji i klimatyzacji zdobyta w praktyce
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi
  • umiejętność kosztorysowania
  • elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność
  • znajomość programu NORMA PRO – mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do kart sportowych Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 5000 – 6000 netto

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - branża HVAC, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Ogłoszenie archiwalne