Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Serwisu w Dziale Żurawi

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.

    BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz produkcji sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i produkcji systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

    Zakres zadań:

    • zarządzanie działem serwisu żurawi wieżowych w zakresie montażu i demontażu oraz napraw parku maszyn,
    • organizacja, nadzór oraz optymalizacja czasu i jakości pracy techników serwisu,
    • nadzór nad procesami logistycznymi serwisu,
    • resurs żurawi,
    • nadzorowanie bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie budowy podległego zespołu,
    • analiza raportów finansowych i podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów w dziale serwisu,
    • rozliczanie prac serwisowych pod kątem optymalizacji technologicznej,
    • udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, zakupowych oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,
    • współpraca z innymi działami firmy,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części zamiennych,
    • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe),
    • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
    • Umiejętność współpracy z innymi osobami przy realizacji wspólnych celów,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym przede wszystkim Excel),
    • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
    • Prawo jazdy kat. B.

     Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży dźwigowej,
    • Znajomość programu AutoCad,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Znajomość j. angielskiego i niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
    • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę,
    • System premiowania za realizacje postawionych celów,
    • Pełny (1/1) wymiar czasu pracy,
    • Osobiste narzędzia ICT (notebook, smartphone, oprogramowanie biurowe) oraz samochód służbowy,
    • Przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
    • Szkolenia branżowe w kraju oraz w fabrykach producentów żurawi ulokowanych na terenie całego świata,
    • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana Keplera 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.