Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik serwisu

MP PROLIFTO firmie

  • Poleczki 40, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MP PROLIFT

Poleczki 40

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta,

  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Nadzór na wykonywaniem konserwacji i napraw urządzeń,

  • Kierowanie pracą podległych grup konserwatorów,

  • Nadzorowanie prac serwisowych poprzez odwiedzanie miejsc instalacji, kontrolowanie firm podwykonawczych i rozwiązywanie problemów w celu zapewniania zgodności prowadzonych prac z normami bezpieczeństwa, jakości i rentowności,

  • Negocjowanie oraz zawieranie umów z firmami podwykonawczymi,

  • Monitorowanie skuteczności pracy i wydajność serwisu,

  • Udzielanie wsparcia technicznego z zakresu występujących problemów technicznych,

  • Sporządzanie raportów i opisów rozwiązanych problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym/elektronicznym lub mechanicznym,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Dokładność i sumienność,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Samodzielność, przedsiębiorczość i zaangażowanie,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń, również zagranicą,

  • Niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku: samochód, telefon, laptop

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

MP PROLIFT

MP Prolift wchodzi w skład międzynarodowego koncernu MP Lifts (www.mplifts.pl) z siedzibą w Hiszpanii. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych , schodów i chodników ruchomych. Jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy zwiększały komfort życia użytkowników, nie zapominając o właścicielach, zarządcach budynków i architektach.

Przewiń do profilu firmy