Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUTO WINDY SP. Z O.O.

    Auto Windy Sp. zo.o. z  20 letnim doswiadczeniem w segmencie usług związanym z eksploatacją urządzeń transportu bliskiego.

    Zajmuje się montażem, serwisem, naprawą oraz konserwacją wszelkirgo rodzaju urządzeń hydraulicznych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisku kierownik serwisu.

    Mile widziana znajomość hydraukiki siłowej oraz mechaniki pojazdowej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • kontak z klienetem ,
    • umawianie sewisów,
    • rozliczanie  zleceń,
    • wystawianie faktur,
    • przygotowanie dokumentacji UDT

    WYMAGANIA:

    • umiejętność pracy w zespole,
    • zaangarzowanie,
    • chęci do pracy,

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę od poniedziałku do piątku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub o kontakt telefoniczny nr.tel. 502 101 339.

    Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.