Oferta pracy

Kierownik Serwisu

Schindler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta

  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Kierowanie pracą podległych grup konserwatorów

  • Koordynacja sprawnego funkcjonowania pogotowia dźwigowego

  • Rozwój działalności serwisowej poprzez wsparcie sprzedaży usług

  • Przygotowywanie okresowych raportów i analiz z bieżącej działalności operacyjnej

  • Udzielanie wsparcia technicznego podległym pracownikom

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego zespołu

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu

  • Samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branżowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kompetencji

  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych

  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Schindler Polska Sp. z o.o.

Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast. Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności. Wszystkie te zadania wykonujemy z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, korzystających z naszych urządzeń. Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim. Wyróżnia nas nie tylko szwajcarski rodowód, ale też innowacyjność naszych rozwiązań oraz eksperci, którzy współtworzą nasz zespół.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób. Pracując w Schindler wywindujesz swoją wiedzę, umiejętności i zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która nigdy nie stoi w miejscu.

Przewiń do profilu firmy