Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Serwisu

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta

  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Kierowanie pracą podległych grup konserwatorów

  • Koordynacja sprawnego funkcjonowania pogotowia dźwigowego

  • Rozwój działalności serwisowej poprzez wsparcie sprzedaży usług

  • Przygotowywanie okresowych raportów i analiz z bieżącej działalności operacyjnej

  • Udzielanie wsparcia technicznego podległym pracownikom

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego zespołu

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do benefitow pozapłacowych i świadczeń socjalnych

  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • przyjazna atmosfera pracy