Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik serwisu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FLT Grupa Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm w zakresie urządzeń transportu bliskiego. Naszym Klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, serwis, sprzedaż części zamiennych oraz urządzeń transportu bliskiego tj. podnośników koszowych i wózków widłowych.

    Jesteśmy autoryzowanym dealerem wózków widłowych koncernu Nissan by Unicarriers w Polsce.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Zarządzanie zespołem serwisowym w wyznaczonym regionie
    • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
    • Nadzór i kontrola kosztów realizacji kontraktów i usług serwisowych
    • Realizacja planów sprzedaży usług serwisowych w regionie
    • Poszerzenie bazy nowych klientów we współpracy z innymi działami firmy

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Zapewnienie najwyższej jakości usług serwisowych
    • Umiejętność koordynowania wielu tematów w jednym czasie
    • Pełna samodzielność w zakresie organizacji pracy i ustalania priorytetów
    • Umiejętności zarządzania pracą podległego zespołu
    • Odpowiedzialność za rozwój i wynik swojego regionu
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych, bezpośrednich kontaktów z klientami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość mechaniki i budowy maszyn

    Doświadczenie w branży wózków widłowych będzie dodatkowym atutem.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie współmierne do osiąganych wyników
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
    • System szkoleń technicznych i sprzedażowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."