Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sieci kwiaciarni

SUN PROJECT sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla prężnie rozwijającej się sieci pracowni florystycznej z siedzibą w Legnicy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania jakie stawiamy przed osobą na tym stanowisku:

  • Zarządzanie procesem sprzedaży w trzech punktach handlowych.
  • Umiejętne zarządzanie podległym zespołem.
  • Organizacja zakupów oraz logistyki.
  • Rozwój rynku na podległym terenie.
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami i partnerami.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Min. 2-leniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.
  • Doświadczenia w sprzedaży i organizacji pracy zespołu.
  • Znajomości standardów obsługi klienta.
  • Dyspozycyjności i zaangażowania.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Nie wymagamy doświadczenia w branży florystycznej.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Realny wpływ na rozwój punktów sprzedaży.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne