Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sieci Sklepów

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sieć Delikatesów Zagłoba to ogólnopolska sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży napojów alkoholowych i artykułów spożywczych. Sekret sukcesu sieci opiera się na dostępności, konkurencyjności oraz różnorodności. Dzięki tym 3 wartościom upraszczamy życie tysiącom Klientów w Polsce każdego dnia. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Kompleksowe zarządzanie operacyjne i nadzór nad sklepami według standardów sieci
  • Współpraca z Kierownikami sklepów oraz ich zespołami w zakresie przestrzegania wewnętrznych procedur, koordynacji pracy i realizacji wyznaczonych celów
  • Utrzymywanie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Obsługa informatycznego systemu sprzedażowego i magazynowego COMARCH OPTIMA (dbanie o wyniki sprzedaży, redukowanie strat towaru, kontrolowanie kosztów sklepów oraz rotacji produktów)
  • Kontrola i remanenty
  • Analiza i raportowanie wyników sprzedaży do zarządu sieci
  • Utrzymanie standardów wizualizacji towaru w sklepach, zgodnych z zasadami marki

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem wielkopowierzchniowym
  • Umiejętność zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi Klienta
  • Umiejętność analizy raportów sprzedaży oraz jakości obsługi klienta
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Dyspozycyjność i mobilność (praca wiąże się z nienormowanym czasem pracy w terenie)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie powyżej średniej krajowej (warunki finansowe zostaną przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej)
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci sklepów o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem w terminie 30 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się