Kierownik Składowiska

Grupa PCC

  • Henryka Sienkiewicza 4, Brzeg Dolny
    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową eksloatacją składowiska odpadów przemysłowych w Grupie PCC

  • Organizacja pracy i zarządzanie instalacją przetwarzania odpadów

  • Zarządzanie pracownikami, w tym organizacja ich pracy, rozliczanie czasu pracy, wyposażanie w niezbędne środki ochronne itp. oraz zgłaszanie zapotrzebowania w zakresie zasobów ludzkich

  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem instalacji pod względem przepisów BHP i ppoż.

  • Zarządzanie składowiskiem odpadów w zakresie wszelkich aspektów dotyczących funkcjonowania obiektu

  • Nadzór nad prowadzeniem i realizacją wszystkich obowiązków formalno – prawnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa i otrzymanych decyzji i pozwoleń

  • Nadzór nad prowadzeniem monitoringu składowiska

  • Nadzór nad zgodnością przyjmowanych odpadów z informacjami zawartymi w podstawowej charakterystyce odpadów

  • Aktywny udział w kontrolach przeprowadzanych przez upoważnione instytucje

  • Analiza wyników finansowych przydzielonego centrum kosztowego pod kątem terminowości realizacji, optymalnego osiągnięcia zamierzonych wskaźników, racjonalnego gospodarowania materiałami, wyposażeniem technicznym i zasobami ludzkimi, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji

  • Sprawozdawczość do zarządu i do uprawnionych instytucji w zakresie danych dotyczących składowanych odpadów oraz innych procesów zachodzących na obiekcie

  • Realizacja zadań wynikająca z Pozwolenia Zintegrowanego oraz Instrukcji prowadzenia składowisk

Podział czasu pracy
100%

Praca w siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami- zgodnie z ustawą o odpadach

  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w tym zarządzania zespołem

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy własnej oraz swojego zespołu

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresujących

To oferujemy

  • umowa o pracę w największej na Dolnym Śląsku Grupie z branży chemicznej

  • samodzielność na stanowisku oraz możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom

  • pakiet socjalny (szkolenia, kursy, dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki Ekologistyka poszukujemy doświadczonego Kierownika Składowiska. Pracuj w miejscu, który zapewnia stabilność długotrwałego zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy