Oferta pracy

Kierownik Sklepu Arhelan

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. O firmie

  • Olszanka (pow. łosicki)

    Olszanka (pow. łosicki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie ze standardami firmy

  • zarządzanie sprzedażą w sklepie

  • organizacja i nadzór nad pracą zespołu

  • przygotowywanie zamówień towaru i analiza wskaźników

  • reprezentowanie firmy przed klientami i dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym, mile widziane w handlu lub w obsłudze klienta

  • doświadczenie w budowaniu oraz organizowaniu prac zespołu

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz pracy fizycznej

  • gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

  • biegła znajomość obsługi komputera

  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i skuteczna komunikacja

  • posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • jasne zasady zatrudnienia

  • terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia - wynagrodzenie: podstawa + system nagród

  • świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, kartę Multisport itp.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Arhelan Helena Burzyńska sp.k.

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od prawie 30 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. W naszej firmie pracuje ponad 1700 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Więcej o nas na www.arhelan.pl