Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Martes Sport Sp. z o. o.O firmie

  • Barlinek
    Barlinek, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy
  • Zorientowanie na osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży
  • Motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/ zastępcy kierownika w sieciach handlowych
  • Umiejętność pracy na wybranych wskaźnikach sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia pracy kilkunastoosobowego zespołu
  • Chęć do rozwoju, nieszablonowe myślenie

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczny grafik
  • Karta Multi Sport PLUS
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Możliwość awansu
  • w ramach struktury firmy
  • Motywacyjny system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Martes Sport Sp. z o. o.

Interesujesz się Sportem?

Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Kierownik Sklepu, Barlinek