Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Bielsko-Biała, Cieszyn, śląskie
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALDI jest wiodącą firmą handlową w Europie. W Polsce posiada około 130 sklepów. Jest także reprezentowana w dziewięciu europejskich krajach

    Kierownika Sklepu

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Cieszyn

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie, min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz roczne w zarządzaniu sklepem
    • Dobre zdolności organizacyjne oraz kompetencje kierownicze
    • Zaangażowanie oraz elastyczne podejście do godzin pracy
    • Wzorowa postawa kierownicza
    • Gotowość do przejmowania odpowiedzialności
    • Pozytywne nastawienie do pracy

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie zespołem pracowników
    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
    • Efektywna organizacja pracy sklepu
    • Zapewnienie prawidłowego poziomu zatowarowania sklepu

    Nasza oferta:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
    • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
    • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
    • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
    • Przyjazna atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr. 133, Pkt. 883).