Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

GUESS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu
  • Osiąganie oczekiwanych obrotów i założonych KPIs
  • Motywowanie zespołu
  • Tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi podległych pracowników i osiąganiu doskonałości w realizacji obowiązków
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i komunikacji w sklepie

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Z-ca Kierownika Sklepu – branża modowa
  • Zdolności przywódcze i wysokie standardy obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji
  • Zainteresowanie trendami modowymi
  • Umiejętność logicznego rozumowania na podstawie danych liczbowych
  • Etyka biznesowa

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego - 70% awansów wewnętrznych!
  • Udział w zagranicznych szkoleniach
  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

GUESS POLAND Sp. z o.o.

Od 1981 roku GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS.

Kierownik Sklepu, Bydgoszcz