Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-12-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Studio Moderna, działającej w multikanałowym modelu biznesowym w Europie Centralnej i Wschodniej (CEE). Posiadamy oddziały w 21 państwach. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych m.in. marek Mango, Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx, Wellneo czy Top Shop. W Polsce posiadamy prawie 30 sklepów stacjonarnych pod szyldem Mango, sklepy internetowe (mango.pl, dormeo.pl, delimano.pl), a także prowadzimy sprzedaż telewizyjną, w tym poprzez własną stację TV Mango.

    Dowiedz się o nas więcej: https://www.studio-moderna.com/

    W związku z intensywnym rozwojem i otwarciami nowych sklepów, poszukujemy:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • Dbałość i odpowiedzialność za realizację założonej dynamiki sprzedaży
    • Aktywna postawa sprzedażowa i zorientowanie na realizację założonych celów
    • Kierowanie zespołem i motywowanie pracowników do osiągania coraz lepszych wyników
    • Utrzymanie optymalnego stanu asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towaru
    • Zarządzanie kosztami sklepu
    • Profesjonalna obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy
    • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
    • Nadzorowanie reguł konceptu i procedur w sklepie
    • Aranżowania ekspozycji produktów

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym
    • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
    • Energia i optymizm
    • Doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji
    • Sumienność i dobra organizacja pracy własnej
    • Dobra znajomość programu MS Office, szczególnie MS Excel i MS Word
    • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Wynagrodzenie podstawowe z miesięcznym systemem premiowym
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Dofinansowanie do karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej
    • Zniżki na nasze produkty sięgające nawet 50%
    • Możliwości rozwoju, ciekawe szkolenia z obszaru sprzedaży i zarządzania
    • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. visual merchandisingu oraz w rekrutacjach na tożsame stanowiska przez okres kolejnych 12 miesięcy.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Cybernetyki 9 (02 – 677 Warszawa), z którym możesz skontaktować się korespondencyjnie bądź pisząc na adres e-mail:
    [email protected] Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych, z którym możesz się skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres naszej siedziby oraz na adres e-mail [email protected].

    Podane przez Ciebie dane osobowe będą wykorzystywane w celu prowadzonej przez nas rekrutacji. Twoje dane będą przez nas przechowywane do czasu wygaśnięcia terminu obowiązywania zgody.

    W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania od administratora (STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O.) dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do przenoszenia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Nie zamierzamy przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. W toku przetwarzania Twoich danych możemy przekazywać je następującym kategoriom odbiorców: firmom rekrutacyjnym, firmom pośredniczącym w zatrudnianiu.