Oferta pracy

Kierownik Sklepu Converse

Orbico Sp. z o.o. oddział Style

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe i efektywne zarządzanie sklepem oraz realizacja planów sprzedażowych,

  • Praca ze wskaźnikami KPI,

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • Doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad zarządzania sklepem oraz umiejętność zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta w sklepie

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem

  • Znajomość zasad i technik sprzedaży

  • Zaangażowanie i wytrwałość w realizacji celów

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • kafeteria benefitów

Grupa Orbico tworzy międzynarodową sieć dystrybucyjną i logistyczną w 20 krajach Europy. Firma działa w różnych sektorach i branżach oraz jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych światowych marek.

Orbico sp. z o.o. - Oddział Style jest wyłącznym dystrybutorem wiodących marek w branży obuwniczej oraz odzieży lifestylowej – m.in. Converse, Cat Footwear, Merrell, Dr. Martens czy Havaianas.

Przewiń do profilu firmy