Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu Converse

Orbico Sp. z o.o. oddział StyleO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe i efektywne zarządzanie sklepem oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • Praca ze wskaźnikami KPI,
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad zarządzania sklepem oraz umiejętność zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta w sklepie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
  • Znajomość zasad i technik sprzedaży
  • Zaangażowanie i wytrwałość w realizacji celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop
  • kafeteria benefitów

Orbico Sp. z o.o. oddział Style

Grupa Orbico tworzy międzynarodową sieć dystrybucyjną i logistyczną w 20 krajach Europy. Firma działa w różnych sektorach i branżach oraz jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych światowych marek.

Orbico sp. z o.o. - Oddział Style jest wyłącznym dystrybutorem wiodących marek w branży obuwniczej oraz odzieży lifestylowej – m.in. Converse, Cat Footwear, Merrell, Dr. Martens czy Havaianas.

Kierownik Sklepu Converse, Kraków