Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu Dealz

Dealz Poland Sp. z o.o. - SklepyO firmie

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje

Dealz Poland Sp. z o.o. - Sklepy

Toruńska 3

Kołobrzeg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, wspieranie i motywowanie całego zespołu do osiągania założonych celów sprzedażowych
  • Organizowanie pracy własnej oraz całego zespołu
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Motywacja i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań w codziennej pracy
  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Entuzjazm

To oferujemy

  • Gwarantowana umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Korzystne wynagrodzenie na czas
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Świadczenia Gwiazdkowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Pracę w przyjaznym zespole!

Benefity

  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich blisko 200, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Kierownik Sklepu Dealz, Toruńska 3, Kołobrzeg