Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Delikatesy CentrumO firmie

  • Dziemiany (pow. kościerski)
    Dziemiany (pow. kościerski), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu zgodnie ze standardami sieci Delikatesy Centrum
  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa!

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczanie w zarządzaniu personelem w sklepie detalicznym
  • Bardzo dobrze organizujesz czas sobie i współpracownikom
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyć
  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym
  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobienia
  • Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju;
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją;
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy;
  • Pakiet socjalny;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Kierownik Sklepu, Dziemiany (pow. kościerski)